Olsi Bylyku publikon këtë foto në INSTAGRAM, por fansat kapin detajin interesant dhe bëjnë shaka me të (FOTO) - AlpeGossip
Olsi Bylyku publikon këtë foto në INSTAGRAM, por fansat kapin detajin interesant dhe bëjnë shaka me të (FOTO)

Olsi Bylyku publikon këtë foto në INSTAGRAM, por fansat kapin detajin interesant dhe bëjnë shaka me të (FOTO)

Aktori Olsi Bylyku i njohur nga të gjithë si Kimikati, deklaroi dy muaj më parë se është larguar nga spektakli i humorit “Portokalli”. Pak më vonë u mësua se ai la “Top Channel” për të kaluar te “Tv Klan”, ku e kemi parë në emisionin e ri “BE Caffe” së bashku me dy kolegët Bes Kallaku dhe Erion Isai.

Ditën e djeshme ai ka publikuar një foto me veshjen me të cilën u paraqit sot në emision, por diccka nuk shkon me foton e tij. Po të shihni me vëmendje, pjesa e djathtë në fund të pantallonave është më e gjatë se ajo e majta dhe fansave nuk u ka shpëtuar ky detaj e ata i thonë që i është shqepur një pjesë.