Pa pikë turpi/ Këngëtarja shqiptare e thotë para të gjithëve: I dua të pasmet e mia (FOTO) – AlpeGossip
Pa pikë turpi/ Këngëtarja shqiptare e thotë para të gjithëve: I dua të pasmet e mia (FOTO)

Pa pikë turpi/ Këngëtarja shqiptare e thotë para të gjithëve: I dua të pasmet e mia (FOTO)

Nuk është e lehtë të qëndrosh një yll!

Ajo është një nga këngëtaret më “IN” të momentit dhe është shumë e pëlqyer nga publiku, sidomos ai shqiptar, pasi Bebe Rexha për asnjë gjë në botë se mohon origjinën e saj. Bebe po korr shumë sukses me hitet e fundit dhe këngët e saj çdo javë pushtojnë playlistat më të rëndësishme muzikore botërore.

Këngëtarja shqiptare gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale ku i mban ndjekësit e saj të përditësuar me foto dhe video nga më të ndryshmet. Mirëpo ajo na ka treguar që stërvitet shumë për të patur një trup sa më seksi dhe të pasmet e saj janë shumë të komentuara.

Së fundmi Bebe ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto e video ku shfaqet duke u ushtruar dhe në njërën prej tyre ka vendosur në fokus të pasmet dhe shkruan: I dua të pasmet mia.

Epo populli thotë: “Atë që e ka, e ka!”.