4 muaj pa të dashur? Enca flet për herë të parë kush e inspiroi për klipin “Dua” (FOTO) – AlpeGossip
4 muaj pa të dashur? Enca flet për herë të parë kush e inspiroi për klipin “Dua” (FOTO)

4 muaj pa të dashur? Enca flet për herë të parë kush e inspiroi për klipin “Dua” (FOTO)

1 milion shikime ne nje dite pas publikimit te kenges ‘Dua’ dhe Enca u kthye ne personazhin me te përfolur te dites. Shpesh here është ne qender te vëmendjes në median rozë dhe kjo pasi është shumë aktive ngado. Haxhia me kete video theu rekordin e saj personal dhe te një këngëtari shqiptar ‘solo’.

Ky videoklip u kritikua shume dhe kjo pas skenave erotike me modelin portugez, por shume te tjere e mbeshteten pasi guxoi dhe tregoi me ze te larte realitetin shqiptar. Duke ditur se tekstin e ka shkruar vetë, dikush duhet të këtë inspiruar, pra kush e frymëzoi Encën të bënte këtë klip?

Pak ditë më parë këngëtarja ka bërë një postim në rrjetin social, Twitter ku shkruante se ishte ish i dashuri i saj ai që e inspiroi të bënte këtë videoklip por sa kohë po bën Enca vetëm dhe ‘single’?