Gjithmonë ka surprizuar, por këtë herë Angela Martini mbetet vetë pa fjalë… (FOTO) – AlpeGossip
Gjithmonë ka surprizuar, por këtë herë Angela Martini mbetet vetë pa fjalë… (FOTO)

Gjithmonë ka surprizuar, por këtë herë Angela Martini mbetet vetë pa fjalë… (FOTO)

Publikimet e saj gjithmonë tërheqin vëmendje.
Modelja shqiptare më e lakuara e kohëve të fundit, ka befasur me publikimin e saj më të fundit.

Jeni mësuar ta shikoni pjesën më të madhe të postimeve të saj me sa më pak rroba…? Por këtë herë Angela Martini, bashkëshortja e miliarderit rumun ka pozuar e veshur dhe e mbuluar mirë.

Fotot e saj Angela i shoqëron me komente të veçanta, por këtë herë ajo ka mbetur pa fjalë.

‘Nuk di çfarë të shkruaj’ komenton bukuroshja shqiptare në foton e rrethuar nga luksi.

Si gjithmonë postimi i saj është shoqëruarme mijëra ‘like’.