TËRHEQËSE MË SHUMË SE KURRË/ Arilena “vjedh” vëmendjen e të gjithëve me FOTOT e fundit me bikini – AlpeGossip
TËRHEQËSE MË SHUMË SE KURRË/ Arilena “vjedh” vëmendjen e të gjithëve me FOTOT e fundit me bikini

TËRHEQËSE MË SHUMË SE KURRË/ Arilena “vjedh” vëmendjen e të gjithëve me FOTOT e fundit me bikini

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Arilena Ara ka ndarë poza të ndryshme me bikini ditët e fundit, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi Ara ka publikuar një tjetër fotografi me ‘look-un’ e kuruar deri në detaje dhe rrobat e banjës në ngjyrë ‘gold’ dhe të zezë që kanë rënë menjëherë në sy.

Arilena është shfaqur rrallëherë me këtë stil në fotot e saj, ndaj dhe ndjekësit nuk kanë hezituar të lënë komente të ndryshme. Duke ndryshuar çdo herë një model rroba banjosh, Ara ka sjellë njëherazi dhe trendet më ‘in’ të tyre për verën 2020. Mjafton t’i hidhni një sy fotove më poshtë për të zgjedhur modelin që do ju shoqërojë në plazh këtë vit.

View this post on Instagram

💛🌊☀️

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

View this post on Instagram

🌊 🌊

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on