DO NDIHENI TË DASHURUAR ME…/ Këto shenja të horoskopit do të kenë një javë fantastike – AlpeGossip
DO NDIHENI TË DASHURUAR ME…/ Këto shenja të horoskopit do të kenë një javë fantastike

DO NDIHENI TË DASHURUAR ME…/ Këto shenja të horoskopit do të kenë një javë fantastike

Astrologjia është treguar më e mirë se zakonisht me tre shenja zodiakut. Kjo javë do të jetë e mrekullueshme për demin, bricjapin dhe peshqit sepse do të mbizotërojë dashuria. Demi – Ju ndiheni më joshës dhe më të dashuruar me veten Venusi sapo ka hyrë në shenjën tuaj dhe po ju sjell shumë bekime. Kthimi është një kohë për dashurinë ndaj vetes, romancën dhe merrni më shumë vëmendje se zakonisht. Njerëzit po mundohen që të jenë sa më afër jush. Bota po hapet për ju sa mund të arrini të krijoni një varëse me perla. Jini të lirë që të krijoni. Ky është momenti juaj për të shkëlqyer. Nuk do të zgjasë përgjithmonë, prandaj shijoni veten.

Bricjapi – Ju jeni në humor për disa gjeste romantike A është kjo romancë ku e shihni veten në të ardhmen? Nëse jeni beqarë, do të përballeni me disa njerëz që kanë humor dhe ju tërheqin. Jeni pikërisht në atë momentin kur flirtimet ia vlejnë, kështu që pak rom ancë e ngroh zemrën tuaj. Nëse jeni në lidhje, është momenti që ti kujtoni njëri tjetrit sa shumë dashuri ka mes jush. Ky është shansi juaj për të rikrijuar lidhjen me dashurinë tuaj, kështu që ndihuni të lirë për të marrë aq sheqer sa ju nevojitet. Cdo gjë e tepër është e d ëmshme.

Peshqit – Ju keni kontakt me imagjinatën e brendshme Ju e krijoni botën tuaj dhe e njihni më mirë se cdo njeri tjetër. Jeni shumë të mirë tek vizualizimi dhe mund të coni veten kudo vetëm me anë të imagjinatës. Këtë javë, do të vihet më në dukje, kështu që mund të përdorni kreativitetin, ëndrrën e së ardhmes dhe të lidheni me botën tuaj të brendshme emocionale. Mund të merrni informacion të rëndësishëm këtë javë, kështu që jepini vëmendje bisedave.