UAU/ Fero shfaqet duke i puthur këmbët Arbenitës (FOTO) – AlpeGossip
UAU/ Fero shfaqet duke i puthur këmbët Arbenitës (FOTO)

UAU/ Fero shfaqet duke i puthur këmbët Arbenitës (FOTO)

Arbenita dhe Fero janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar në media si dhe nga publiku. Dyshja nuk i kursejnë fotot apo dedikimet romantike në rrjete sociale, por së fundmi Fero i ka habitur të gjithë.

Ai ka publikuar në Instastory një video ku shihet në shtrat me Arbenitën. Reperi shfaqet duke i puthur këmbët partneres së tij.

Fero dhe Arbenita e kanë kaluar të ndarë karantinën dhe janë bashkuar vetëm pak kohë më parë, me hapjen e kufijve. Që nga ai moment nuk janë ndarë me njëri-tjetrin.