”EDHE FEMNËN TY TA MARR…”/ Pas videos së Stresit, Keisi nuk e lë reperin të ketë të dashur tjetër (FOTO) – AlpeGossip
”EDHE FEMNËN TY TA MARR…”/ Pas videos së Stresit, Keisi nuk e lë reperin të ketë të dashur tjetër (FOTO)

”EDHE FEMNËN TY TA MARR…”/ Pas videos së Stresit, Keisi nuk e lë reperin të ketë të dashur tjetër (FOTO)

Historia e Stresit dhe Keisit vazhdon të komentohet edhe pse çifti u bënë dy muaj të ndarë. Ndarja duket se nuk ka qenë e lehtë për ta sepse pavarësisht se kanë kaluar muaj ata vazhdojnë të bëjnë postime thumbuese ndaj njëri-tjetrit.

Mbrëmë Stresi me anë të një videoje bëri të qartë se ai dhe Keisi nuk do kthehen më bashkë.

“Nuk ka shans me kon mo”, dëgjohej të thonte Stresi.

Pas këtij postimi të reperit, Keisi ka reaguar duke postuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil dhe si gjithnjë në super formë. Por vëmendjen e ka tërhequr përshkrimi i kësaj fotoje.

“Edhe femrën unë ta marr e kam fanse”, shkruan Keisi duke ia bërë të ditur Stresit se në të ardhmen do e ketë të vështirë të ketë partnere të re se ajo do ja marrë direkt duke e bërë fanse.