Kjo nuk pritej: Xhensila filmon Besin në momente intime (VIDEO) – AlpeGossip
Kjo nuk pritej: Xhensila filmon Besin në momente intime (VIDEO)

Kjo nuk pritej: Xhensila filmon Besin në momente intime (VIDEO)

Prej disa ditësh çifti shumë i dashur për publikun dhe ndër më të komentuarit në media e rrjete sociale, po shijojnë pushimet në Itali nga ku kanë postuar shpesh foto e video.

Dy videot e fundit të Besit tërhoqën shumë vëmendje, pasi në njërën aktori shfaqej duke i vjedhur aparatin disa turisteve dhe në videon tjetër ai rrëzohet në mes të qëndrës tregtare.

Ndërsa tani e ka radhën Xhensila që t’ju bëjë të gjithëve të qeshni. Këngëtarja ka postuar 3 video në Instastory ku dëgjohet Besi duke kënduar i cili siç duket ndodhet në dush.

Besi dëgjohet të këndojë këngën “Pranvera me një lule s’vjen” ndërsa Xhensila shkruan se po pret që dikush nga hoteli të trokasë në derë. Ndiqni videon e mëposhtme.