PAS NDARJES NGA SEMI/ Bojken Lako bën publike lidhjen e re të dashurisë – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA SEMI/ Bojken Lako bën publike lidhjen e re të dashurisë

PAS NDARJES NGA SEMI/ Bojken Lako bën publike lidhjen e re të dashurisë

Pas ndarjes nga Semi Jaupaj, Bojken Lako duket se ka gjetur sërish dashurinë. Ai e ka lënë pas të shkuarën dhe ka nisur një lidhje të re.

Pas ndarjes nga Semi, Bojken Lako bën publike lidhjen e re të

Këngëtari ka publikuar në rrjete sociale një foto romantike ku shihet duke mbajtur krahun e një vajze. Bojken nuk ka dhënë më shumë detaje rreth personit që i ka marrë zemrën.

Pas ndarjes nga Semi, Bojken Lako bën publike lidhjen e re të

Nga ana tjetër dhe Semi Japuaj është përfolur për një lidhje dashurie me këngëtarin Ron Zaiti.

Pas ndarjes nga Semi, Bojken Lako bën publike lidhjen e re të

Pas ndarjes nga Semi, Bojken Lako bën publike lidhjen e re të

Pas ndarjes nga Semi, Bojken Lako bën publike lidhjen e re të