MERR FUND SHERRI MIDIS TYRE/ Princ William dhe Harry kthehen si më parë – AlpeGossip
MERR FUND SHERRI MIDIS TYRE/ Princ William dhe Harry kthehen si më parë

MERR FUND SHERRI MIDIS TYRE/ Princ William dhe Harry kthehen si më parë

Familja mbretërore ka qenë e mbushur me drama kohët e fundit. Në fillim familja e Meghan, më pas ‘sherri’ i Kate Middleton dhe Meghan, si dhe debati midis dy vëllezërve.

Gjithçka nisi sepse William ishte i shqetësuar për Harry-n, pasi u fejua me Meghan vetëm pas 2 vitesh lidhje dhe kështu, Harry mendoi se këshillat e vëllait të tij nuk ishin shumë miqësore.

Sipas një burimi për ‘Daily Mail’ marrëdhënia e tyre është rregulluar prej javësh tashmë.

“Nuk kishte ndonjë mbledhje formale, nuk ishte asnjëherë aq rëndë gjendja. Ato i rregulluan keqkuptimet mes tyre dhe tani janë në kontakt të përhershëm”, është shprehur burimi.

Sigurisht dhe marrëdhënia e Kate me Meghan ka ndryshuar, pasi sipas raportimeve, ajo dhe William kanë vizituar çiftin në shtëpinë e tyre të re.