Eni publikon këngën më të re “Jemi Dashtë”, shikoni sa seksi duket! (VIDEO) – AlpeGossip
Eni publikon këngën më të re “Jemi Dashtë”, shikoni sa seksi duket! (VIDEO)

Eni publikon këngën më të re “Jemi Dashtë”, shikoni sa seksi duket! (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka publikuar në rrjete sociale këngën e saj më të fundit “Jemi dashtë”.
Përmes një klipi mjaft të ngrohtë dhe të kuruar në detaje, Eni shfaqet më në formë se kurrë. Duket se kënga menjëherë ka nisur të klikohet.

Kohët e fundit të dyja motrat Koçi i janë dedikuar muzikës, pasi edhe Greta vijon të publikojë produksione të ndryshme muzikore.