SHFAQET TEJET SEKSI/ Reperja shqiptare i vë flakën rrjetit duke kërcyer me rroba banjo (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
SHFAQET TEJET SEKSI/ Reperja shqiptare i vë flakën rrjetit duke kërcyer me rroba banjo (FOTO+VIDEO)

SHFAQET TEJET SEKSI/ Reperja shqiptare i vë flakën rrjetit duke kërcyer me rroba banjo (FOTO+VIDEO)

Reperja shqiptare, Baby G ka marrë vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme me një video ku shfaqet tejet seksi. Reperja e cila është komentuar shumë në media për jetën e saj private, shfaqet duke kërcyer me rroba banjo në ambientet e shtëpisë.

“Goca edhe nëse jeni në shtëpi vazhdoni kërceni sikur askush nuk ju sheh sepse në fakt askush nuk po sheh”, shkruan Baby G.

Reperja së fundmi ishte shumë e komentuar për ndarjen nga Lim Hoti. Pas ndarjes, Baby G u fokusua tek karriera e saj në muzikë dhe ka punuar për disa këngë të reja që pritet t’i publikojë së shpejti.