PËRFLITET PËR NJË LIDHJE ME ADROLËN/ Capital T tregon planet për martesë – AlpeGossip
PËRFLITET PËR NJË LIDHJE ME ADROLËN/ Capital T tregon planet për martesë

PËRFLITET PËR NJË LIDHJE ME ADROLËN/ Capital T tregon planet për martesë

Adrola Dushi dhe Capital T vazhdojnë të përfliten për një lidhje dashurie. Dyshja e kanë mohuar, por rrjeti ende nuk është i bindur.

Përflitet për një lidhje me Adrolën, Capital T tregon planet

Së fundmi, Capitali ishte i ftuar në “Barber Shok” ku foli për planet për martesë. Ai tha se dëshiron shumë të krijojë një familje dhe se për të nuk është kurrë herët ose vonë.

Përflitet për një lidhje me Adrolën, Capital T tregon planet

“Unë mendoj që për martesë, kurrë nuk është herët e kurrë nuk është vonë. Edhe nëse do isha martuar 20 apo 22 vjec, prapë nuk do ishte herët. Unë jam njeri shumë familjar, e dua familjen dhe shpresoj që në një të ardhme të afërt të krijoj familje.Dua të jem një model i mirë për të gjithë njerëzit, madje edhe në këtë aspekt”, u shpreh reperi.

Përflitet për një lidhje me Adrolën, Capital T tregon planet

Përflitet për një lidhje me Adrolën, Capital T tregon planet