DITËT NUK KANË QËNË TË LEHTA/ Enca merr veten pas operacionit, shfaqet në super formë (FOTO) – AlpeGossip
DITËT NUK KANË QËNË TË LEHTA/ Enca merr veten pas operacionit, shfaqet në super formë (FOTO)

DITËT NUK KANË QËNË TË LEHTA/ Enca merr veten pas operacionit, shfaqet në super formë (FOTO)

Pak javë më parë Enca bëri të ditur përmes një postimi në Instagram se kishte thyer këmbën dhe ishte bërë operacion. Këngëtarja shfaqej me paterica në ambientet e shtëpisë dhe shkruante se edhe këtë sfidë e kaloi me sukses.

Ditët nuk kanë qenë aspak të lehta për këngëtaren, por më në fund ajo e ka marrë veten.

Në fotot e fundit Enca është shfaqur në super formë, ka pozuar pa patericat dhe duket se është drejt shërimit.

Pas pak ditësh këngëtarja do të festojë ditëlindjen e krah fotove ka shkruar: “Ditët e fundit si 24-vjeçare”.