ALBANI ZBULOI SE DO TË BËHEN PRINDËR/ Flet Miriami: Tejkaloi çdo imagjinatë timen (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
ALBANI ZBULOI SE DO TË BËHEN PRINDËR/ Flet Miriami: Tejkaloi çdo imagjinatë timen (FOTO+VIDEO)

ALBANI ZBULOI SE DO TË BËHEN PRINDËR/ Flet Miriami: Tejkaloi çdo imagjinatë timen (FOTO+VIDEO)

Në koncertin madhështor të mbajtur në Prishtinë mbrëmjen e djeshme, këngëtari shumë i dashur për publikun Alban Skënderaj dha lajmin e bukur se Miriami është shtatzënë dhe ata do të bëhen prindër për herë të dytë.

“Unë sot këtë këngë dua t’ia dedikoj dikujt tjetër”, tha Albani dhe i preku barkun Miriamit.

Ditën e sotme Miriam ka postuar një video nga koncerti dhe shkruan se ajo që përjetoi mbrëmë tejkaloi çdo imagjinatë.

“3000 zemra qe kenduan cdo fjale e cdo tingull nje zeri!
Gjithmone e kam ditur qe Prishtina dhe mbare Kosova Albanin e ka shume perzemer por ajo qe perjetova mbreme tejkaloi cdo imagjinate timen. Ky koncert ishte vertete nje ENDERR! Thellesisht mirnjohese”, ka shkruar Miriam.