Harrojeni JLo! Look-u i ri i Samanta Karavellës në klipin e ri është çmenduri! (VIDEO) – AlpeGossip
Harrojeni JLo! Look-u i ri i Samanta Karavellës në klipin e ri është çmenduri! (VIDEO)

Harrojeni JLo! Look-u i ri i Samanta Karavellës në klipin e ri është çmenduri! (VIDEO)

Këngëtarja Samanta Karavella ka gati klipin e ri.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar në Instagram një video nga prapaskena, duke treguar look-un e ri në klip.

E veshur me një jumpsuit në ngjyrë të kuqe, Samanta duket shumë ekstravagante dhe seksi.

Klipi i ri muzikor titullohet “Kush Jam” dhe tashmë, xhirimet kanë përfunduar. Me muzikë të Kledi Bahitit dhe tekst të Fifit, Samanta pritet të sjellë hitin e verës,

Aktualisht Samanta ndodhet me pushime në Barcelonë, nga ku ka publikuar disa foto dhe video që na bëjnë ta kemi zili.