SEZONI I BJONDEVE/ Xhensila ndryshon look dhe ne nuk po u besojmë dot syve (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
SEZONI I BJONDEVE/ Xhensila ndryshon look dhe ne nuk po u besojmë dot syve (FOTO+VIDEO)

SEZONI I BJONDEVE/ Xhensila ndryshon look dhe ne nuk po u besojmë dot syve (FOTO+VIDEO)

Sezoni i verës është i duhuri për të bërë ndryshime në look dhe duket se këtë praktikë po e ndjekin të gjitha të famshmet.

Gjatë sezonit të verës ngjyrat e çelura, kryesisht bjondet, janë më të pëlqyerat dhe kohët e fundit disa vajza të njohura të ekranit kanë guxuar me këtë nuancë.

Mbrëmjen e kaluar pamë transformimin e Norës, ndërsa sot nuk po u besojmë dot syve teksa shohim Xhensilën bjonde.

Bukuroshja brune ka vendosur që në Prishtinë të shkojë bjonde dhe ndryshimi i saj është pritur mjaft mirë nga publiku.

Nuk dihet nëse Xhensila i ka lyer flokët, apo ka vënë paruke, megjithatë duhet thënë se edhe kjo ngjyrë i shkon shumë.