E TRADHTOI/ Modelja lidhet sërish me boksierin 12 vjet më të vogël… (FOTO) – AlpeGossip
E TRADHTOI/ Modelja lidhet sërish me boksierin 12 vjet më të vogël… (FOTO)

E TRADHTOI/ Modelja lidhet sërish me boksierin 12 vjet më të vogël… (FOTO)

Modelja Blac Chyna ka nisur romancën me muzikantin YBN Almighty Jay edhe pse e tradhtoi.

30-vjeçarja zbuloi se kishte pasur një marrëdhënie 2 mujore me boksierin profesionist Davin Haney, ndërsa ishte në lidhje me 18-vjeçarin, por tashmë duket se ata janë rikthyer sërish bashkë.

Lajmin e konfirmoi vetë modelja me fotografitë e publikuara në Instagram, ku është e shtrirë pranë tij në një shezllon.

E veshur me një minifustan me ngjyrë të zezë, të kuqe dhe të bardhë, Blac Chyna dukej shumë seksi. Kujtojmë se ajo ka patur një fiksim për familjen më të famshme në botë pasi shijoi një romancë me djalin e familjes, Rob Kardashian dhe me reperin Tyga, i cili ka qenë i dashuri i Kylie Jenner.