“ME SHUPLAKË NË GOJË”/ Mozzik i surprizon të gjithë me këtë veprim të çuditshëm ndaj Loredanës – AlpeGossip
“ME SHUPLAKË NË GOJË”/ Mozzik i surprizon të gjithë me këtë veprim të çuditshëm ndaj Loredanës

“ME SHUPLAKË NË GOJË”/ Mozzik i surprizon të gjithë me këtë veprim të çuditshëm ndaj Loredanës

Ata janë ndër çiftet më të përfolura të estradës, por sot Loredana e Mozzik vijnë në një postim tjetër të çuditshëm.

Ata tashmë po shijojnë edhe suksesin në skenën muzikore Gjermane e madje edhe në vende tjera të Evropës.

Dyshja edhe janë bërë prindër për herë të parë gjatë muajit të fundit të vitit 2018 dhe çdo ditë e më shumë, po shfaqen të pandarë nga njëri-tjetri.

Nga ata nuk mungojnë as edhe postimet në rrjetet sociale, qoftë me vajzën e tyre, qoftë së bashku kudo që shkojnë.

Por këtë herë vjen një video shumë e çuditshme e çiftit, e cila po qarkullon në rrjetet sociale.

Në video shihet Loredana teksa e filmon veten, duke kënduar dhe në një moment, dikush aty afër saj e godet në gojë.

Madje e qëllon me shuplakë disa herë! Kjo duket të jetë dora me tatuazhe e Mozzik. Por ajo që çudit, ka të bëjë me faktin, se Loredana nuk reagon aspak ashpër për këtë gjest të reperit.