Sot një artiste e kompletuar/ Shihni si dridhej dikur Xhensila kur u eleminua nga “Ethet” (VIDEO) – AlpeGossip
Sot një artiste e kompletuar/ Shihni si dridhej dikur Xhensila kur u eleminua nga “Ethet” (VIDEO)

Sot një artiste e kompletuar/ Shihni si dridhej dikur Xhensila kur u eleminua nga “Ethet” (VIDEO)

Sot e shohim si një artiste të kompletuar, por edhe për Xhensilën nuk ka qenë një rrugë e lehtë rruga drejt suksesit.

Për të provuar talentin e saj ajo ka marrë pjesë tek “Ethet e së premtes mbrëma”, e cila ishte vetëm 14 vjeç.

Kanë kaluar shumë vite që nga ajo kohë, por jeni kruiozë ta dini se si ka qenë Xhensila nën ethet e eleminimit?

Në Youtube qarkullon një video ku shfaqet këngëtarja në natën kur u eliminua. Xhensila duartrokitet shumë nga publiku pas performancës së saj, por në momentin kur Adi Krasta do thotë emrin e të eliminuarit, Xhensila shfaqet shumë e emocionuar, duart i dridhen dhe përlotet.