Harrojeni fustanin e kuq! Kejvina dhe kjo femër do t’ju “çmendin” me këtë kërcim TWERK në ditëlindjen e velinës (VIDEO) - AlpeGossip
Harrojeni fustanin e kuq! Kejvina dhe kjo femër  do t’ju “çmendin” me këtë kërcim TWERK në ditëlindjen e velinës (VIDEO)

Harrojeni fustanin e kuq! Kejvina dhe kjo femër do t’ju “çmendin” me këtë kërcim TWERK në ditëlindjen e velinës (VIDEO)

E bukur, seksi, provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në “Xing me Ermalin”.

Dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq me dy të çara anash që krijoi idenë se ajo nuk kishte veshur të mbathura, bëri shumë bujë. Emri i Kejvinës pushtoi mediat e rrjetet sociale dhe për shumë javë ishte në qendër të vëmendjes pikërisht për këtë arsye.

Bukuroshja e ekranit ka festuar ditëlindjen e saj dhe me siguri do ta mbajë mend gjithmonë. Me një organizim shumë të bukur e me njerëzit e saj më të afërt, Kejvina ka bërë “namin” në ditëlindjen e saj dhe është siguruar që një pjesë të mirë ta dokumentojë në instastory.

Ajo ka publikuar disa video ku shfaqet duke kërcyer para të gjithëve ndërkohë që e shoqëron edhe mikesha e saj Irida Oxa, ose siç e njihni ndryshe tifozja seksi e kombëtares.

Videot flasin vetë!