“TËRBON” këngëtarja shqiptare/ E veshur me të “KUQE” nxjerr gjoksin dhe…(VIDEO) – AlpeGossip
“TËRBON” këngëtarja shqiptare/ E veshur me të “KUQE” nxjerr gjoksin dhe…(VIDEO)

“TËRBON” këngëtarja shqiptare/ E veshur me të “KUQE” nxjerr gjoksin dhe…(VIDEO)

Beatrix Ramosaj është një nga këngëtaret më të ëmbla të estradës.

Beatrix është duke i munguar skenës muzikore, pasi që ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor
Ajo shpesh e na ka dëshmuar që duket bukur edhe pa grim, por me postimin e fund na ka tregua një anë tjetër të saj, por që duket një” bishë e vërtetë”

E veshur me një fustan të kuq ekspozon gjoksin dhe linjat e saj trupore.

Përgatiti: AlpeNews.al