Këngëtarja e njohur shqiptare do ti marrë vendin Almedës në DWTS – AlpeGossip
Këngëtarja e njohur shqiptare do ti marrë vendin Almedës në DWTS

Këngëtarja e njohur shqiptare do ti marrë vendin Almedës në DWTS

Ish-Miss Shqipëria dhe aktorja me famë në Turqi, Almeda Abazi këtë vit u rikthye për të prezantuar spektaklin “Dancing with the stars”, aty ku çdo të premte mahnit me pamjen e saj.

Megjithatë një nga konkurrentet e këtij spektakli, këngëtarja Mariza Ikonomi duket se është e gatshme për t’ja zënë vendin Almedës.

E pyetur në një intervistë për “Thumb”, nëse e ka menduar ndonjëherë të ishte në vendin e Almeda Abazit pa e menduar gjatë, Mariza ka thënë: “Po”.

Kujtojmë që Mariza aktualisht ka emisionin e saj në “Scan tv” të titulluar “Me Marizën”.