ME PUSHIME NË SHQIPËRI/ Dua Lipa “djeg” qyqekun – AlpeGossip
ME PUSHIME NË SHQIPËRI/ Dua Lipa “djeg” qyqekun

ME PUSHIME NË SHQIPËRI/ Dua Lipa “djeg” qyqekun

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa po i shijon në maksimum pushimet në Shqipëri.

Ndërsa gjatë paraditës çlodhet në plazhet e kristalta të detit Jon, mbrëmjeve feston me miqtë dhe familjen e saj

Dhe po flasim për festa alla shqiptarçe, me muzikë popullore, valle e kërcim me gotë mbi kokë.

Dua ka postuar një video së fundmi, ku duket se po argëtohet pafund nën ritmet e këngës popullore “Qyqek”.