U KAPËN MAT/ Zbulohet ç’po ndodh mes Trejsi Sejdinit dhe Romeo Veshajt – AlpeGossip
U KAPËN MAT/ Zbulohet ç’po ndodh mes Trejsi Sejdinit dhe Romeo Veshajt

U KAPËN MAT/ Zbulohet ç’po ndodh mes Trejsi Sejdinit dhe Romeo Veshajt

Së fundmi Romeo Veshaj dhe Trejsi Sejdini janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe fotot bënë xhiron e rrjetit.

U aludua se dyshja mund të kishin një raport më shumë se shoqëror, por shumë shpejt Romeo i ka hedhur poshtë thashethemet. Ai dhe Donaldi kanë zbuluar se Trejsi do jetë e ftuara e rradhës në “Më lër të flas”.

VIDEO