Ju as që e keni idenë se cila këngëtare e famshme shqiptare është kjo vogëlushe në FOTO – AlpeGossip
Ju as që e keni idenë se cila këngëtare e famshme shqiptare është kjo vogëlushe në FOTO

Ju as që e keni idenë se cila këngëtare e famshme shqiptare është kjo vogëlushe në FOTO

Sot të gjithë personazhet VIP të dashuruar kanë bombarduar rrjetet sociale me foto e video nga festa e Shën Valentinit.

Por një prej këngëtareve më të famshem shqiptare, sot duket se është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj dhe i ka surprizuar të gjithë duke postuar disa foto nga kur ka qenë fare e vogël.

Bëhet fjalë për Ronela Hajatin, e cila në fotot në fjalë, shihet si një vogëlushe e adhurueshme pranë asaj që mendohet të jetë nëna e saj.

“Kemi qenë fashionista që në 94-ën!”-ka shkruar në njërën prej fotove këngëtarja e famshme, ku duket vërtet një vjazë e vogël me shumë stil.