Trejsi Sejdini nuk fshihet më, publikon VIDEO në shtrat me të dashurin. Ja si duket ai – AlpeGossip
Trejsi Sejdini nuk fshihet më, publikon VIDEO në shtrat me të dashurin. Ja si duket ai

Trejsi Sejdini nuk fshihet më, publikon VIDEO në shtrat me të dashurin. Ja si duket ai

Bukuroshja nga Elbasani, Trejsi Sejdini, tre ditë më parë u shpall fituese e Miss Universe Albania, kompeticion i bukurisë që u mbajt në pallatin e Kongreseve në Tiranë.

Prej disa kohësh ajo është bërë një prej femrave më të kometuara të showbizit shqiptar dhe ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me postimet e saj të nxehta në Instagram. Disa minuta më parë, Trejsi publikoi në Instastory një video ku shfaqej e shtrirë në shtrat krah të dashurit të saj.

Megjithatë ajo filmoi vetëm një pjesë të fytyrës së tij, duke e mbajtur ende misterioz mashkullin me të cilin është në një lidhje.