A e çon të gjithë rrogën në shtëpi Florian Binaj? Ja si përgjigjet aktori i humorit – AlpeGossip
A e çon të gjithë rrogën në shtëpi Florian Binaj? Ja si përgjigjet aktori i humorit

A e çon të gjithë rrogën në shtëpi Florian Binaj? Ja si përgjigjet aktori i humorit

Aktori i humorit Florian Binaj duket se është jo vetëm një artist i talentuar, por edhe shumë i përkushtuar ndaj familjes. I ftuar në emisionin “Një kat më lart”, Binaj ka treguar shumë detaje lidhur me jetën e tij profesionale, pasionin e tij për pikturën dhe përditshmërinë e tij.

I pyetur a e çon të gjithë rrogën në shtëpi, aktori është përgjigjur pozitivisht.

” Po e çoj gjithmonë rrogën në shtëpi, të gjithë”- ka thënë Binaj.

Ndërkohë lidhur me pasionin e tij për pikturën, Flori ka treguar se ka bërë pikturë edhe për Edi Ramën, Ilir Metën dhe Sali Berishën.