KËNGA E TIJ NUK PATI SUKSES/ Reperi shqiptar shpërthen në të qara publikisht – AlpeGossip
KËNGA E TIJ NUK PATI SUKSES/ Reperi shqiptar shpërthen në të qara publikisht

KËNGA E TIJ NUK PATI SUKSES/ Reperi shqiptar shpërthen në të qara publikisht

Reperi i njohur me origjinë shqiptare Gashi ka publikuar një sërë këngësh që janë kthyer në hite, megjithatë ai nuk është i kënaqur me klikimet dhe famën që këngët kanë marrë dhe pritshmërit që ai ka pasur për ‘My year’ kanë qenë më të larta.

Reperi ka shpërthyer së fundmi në të qara në një postim në Instagram ku ka rrëfyer se është i mërzitur pasi muzika e tij  nuk po vlerësohet ashtu siç duhet.

“Po qaj sepse muzika ime kurrë nuk u vlerësua. ‘My year’ duhet të kishte arritur më lart nga ç’është. Shpresoj që kur të vdes të gjithë të luani këtë këngë çdo vit të ri”, ka shkuar reperi pranë videos të cilën më pas u pendua dhe e fshiu nga profili i tij.