Modelja akuzon këngëtarin e famshëm për përdhunim (FOTO) – AlpeGossip
Modelja akuzon këngëtarin e famshëm për përdhunim (FOTO)

Modelja akuzon këngëtarin e famshëm për përdhunim (FOTO)

Një akuzë për përdhunimin e bërë nga anëtari i grupit Backstreet Boys, Nick Carter po shqyrtohet nga prokurorët.

Policia konfirmoi në shkurt se një grua kishte akuzuar Carter se kishte sulmuar atë seksualisht në vitin 2003, akuzë që këngëtari e mohon.

Viktima e pretenduar nuk u identifikua, por në shkurt, Melissa Schuman shkroi se ajo e kishte paraqitur një raport të policisë.

Aktorja dhe këngëtarja kishte akuzuar më parë Carter për përdhunimin e saj kur ishte 18 vjeç, në një postim në blog.

Schuman shkroi se kur u përhapën akuzat e Harvey Ëeinstein, familja dhe miqtë e saj e pyetnin nëse dëshironin të tregonte historinë e saj, por ideja se do të duhet të përballej me reagimet ishte “traumatike”.