''UNË I BËRA NJË TELEFON, AJO MË BËRI NJË...''/ Bes Kallaku tregon se cilat ishin dhuratat e para që shkëmbeu me Xhensilën - AlpeGossip
”UNË I BËRA NJË TELEFON, AJO MË BËRI NJË…”/ Bes Kallaku tregon se cilat ishin dhuratat e para që shkëmbeu me Xhensilën

”UNË I BËRA NJË TELEFON, AJO MË BËRI NJË…”/ Bes Kallaku tregon se cilat ishin dhuratat e para që shkëmbeu me Xhensilën

Ndonëse janë ende të rinj, Besi dhe Xhensila e kanë nisur historinë e tyre të dashurisë shumë vite më parë kur Xhensila ka qenë rreth 16 vjeç. Aktori i humorit ka treguar shpesh se që kur e pa e vendosi që Xhensila do të ishte një ditë gruaja e tij por edhe ka bërë çmos për të fituar zemrën e saj.

Përveç dedikimeve të ëmbla, pjesë e bukur e lidhjes në fillim janë edhe dhuratat. “Dhurata e parë që i kë bërë Xhensilës cila ka qenë? Po ajo ty?” është pyetur Besi në “Shiko kush Luan” dhe me shumë humor është përgjigjur: “Unë i kam blerë një telefon ndërsa ajo mua një numër telefoni…” – përfundoi ai.

Duken shumë të ndryshme por shumë plotësuese në vetvete ama!