“KUR NUK KE CIGARE BËHESH SHOK ME…”/ PLASIN debatet mes dyshes Kiara- Luiz, çfarë ndodhi tani? – AlpeGossip
“KUR NUK KE CIGARE BËHESH SHOK ME…”/ PLASIN debatet mes dyshes Kiara- Luiz, çfarë ndodhi tani?

“KUR NUK KE CIGARE BËHESH SHOK ME…”/ PLASIN debatet mes dyshes Kiara- Luiz, çfarë ndodhi tani?

Duket se kanë nisur debatet e para me Kiarës dhe Luizit brenda në shtëpinë e Big Brother.

Luizi është treguar ‘xheloz’ për faktin se Kiara shoqërohet me të gjithë, dhe kjo nuk është pritur aspak mirë nga ajo.

Luizi: Kur nuk ke cigare bëhesh shok me gjithkënd!
Kiara:Të jetë hera e parë dhe e fundit që më permend mua për kshu gjërash, e kam shumë seriozisht!
Luizi: Pse të djegu ty!
Kiara: Jo nuk më djeg, po më ofendon kështu!
Luizi: I thash Gentit se nuk ka cigare!
Kiara: Se ma bëre dhe qëparë, unë nuk kam qenë mikeshë dhe miq dhe shok dhe shoqe. Se bëj veten për 1 cigare!