“JA THOTË TROÇ”/ Ermal Mamaqi e ka fiksim Klaudia Pepën kur del pa brekë në plazh (FOTO) – AlpeGossip
“JA THOTË TROÇ”/ Ermal Mamaqi e ka fiksim Klaudia Pepën kur del pa brekë në plazh (FOTO)

“JA THOTË TROÇ”/ Ermal Mamaqi e ka fiksim Klaudia Pepën kur del pa brekë në plazh (FOTO)

Ermal Mamamqi njihet për batutat e tij dhe në të njëjtën kohë, Kluadia Pepa është përfolur mjaft për pozat e saj të guximshme.

Në një prej postimeve ku duket se ballerina shqiptare nuk mban mbathje, Ermali nuk i ka përtuar një koment goditës.

‘Fiksim i kam këto rrobat e banjos që skanë brekë’ shkruan Mamaqi. Por këtë herë balerina ka qëndruar indiferente ndaj ngacmimit.