“Rrallë e për mall”, ja DETAJI i veçantë që ju ka shpëtuar nga veshjet e Rudina Magjistarit (FOTO) – AlpeGossip
“Rrallë e për mall”, ja DETAJI i veçantë që ju ka shpëtuar nga veshjet e Rudina Magjistarit (FOTO)

“Rrallë e për mall”, ja DETAJI i veçantë që ju ka shpëtuar nga veshjet e Rudina Magjistarit (FOTO)

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të dashura për publikun. Me emisionin e saj të pasdites ka ditur prej kohësh si t’i mbajë njerëzit të gozhduar pas ekranit. Shpesh është parë si një shembull për të gjitha zonjat që duan të vishen me stil dhe të ndjekin modën. Prandaj çdo paraqitje e saj nuk kalon pa u komentuar. Kombinimet që ajo zgjedh shpesh janë plot ngjyra, ndërsa prerjet i shkojnë shumë për shtat fizikut të moderatores. Një detaj megjithatë ka rënë shumë në sy në disa prej paraqitjeve të saj publike. Bëhet fjalë për trendin e veshjeve që lejojnë supet të duken. Rudina nuk ka guxuar shpesh me këtë lloj stili, por të gjitha rastet kur i ka veshur veçse kanë nxjerrë në pah hijeshinë e saj.