ERDHI PRANVERA? Blogeret tona sapo veshën ngjyrat më "NAM" të sezonit! (FOTO) - AlpeGossip
ERDHI PRANVERA? Blogeret tona sapo veshën ngjyrat më “NAM” të sezonit! (FOTO)

ERDHI PRANVERA? Blogeret tona sapo veshën ngjyrat më “NAM” të sezonit! (FOTO)

Jemi në fillim marsi dhe koha ka ndryshuar. Tani jemi duke kaluar tek  trendet e pranverës dhe blogeret shqiptare duket sikur e kanë marrë seriozisht.

Gjatë kesaj jave ne kemi zgjedhur veshjen më “cool” të tyre dhe duket sikur frojmojn një ylber ngjyrash.

Tendenca te  fundit nga java e modës kanë dalë  dhe vajzat kanë zgjedhur nuanca të guximshme deri tek ato  klasiket.

Ja 5 ngjyrat  të cilat duhet ti veshim patjetër në muajt e ardhshëm.

Anxhelina Kotorri

Armina Mevlani

Estela Ujka

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

AlpeNews.al