KUJDES ZEMRËN! Oriola Marashit i dalin në shesh pjesët më intime… (FOTOT) – AlpeGossip
KUJDES ZEMRËN! Oriola Marashit i dalin në shesh pjesët më intime… (FOTOT)

KUJDES ZEMRËN! Oriola Marashit i dalin në shesh pjesët më intime… (FOTOT)

Oriola Marashi është një nga modelet më provokuese shqiptare. Anëtarja e OTR ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për shkak të postimeve ndezëse. Oriola pozon me bikini të limituar, aq sa i dalin në shesh dhe pjesët e saj më intime.

Reçipetat me rrjetë kanë bërë që të dalë gjithë gjoksi i saj. Gjithashtu  edhe pjesa e bikinit nuk e ka mbuluar plotësisht modelen, duke i lënë shumë pak vënd imagjinatës për të zbuluar. Fotot e mëposhtme tregojnë më së mirë se për çfarë bëhet fjalë.