ME FUSTAN TË ÇARË DHE DEKOLTE/ Tea Trifoni tregon më shumë seç duhet (FOTOT) – AlpeGossip
ME FUSTAN TË ÇARË DHE DEKOLTE/ Tea Trifoni tregon më shumë seç duhet (FOTOT)

ME FUSTAN TË ÇARË DHE DEKOLTE/ Tea Trifoni tregon më shumë seç duhet (FOTOT)

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, është shumë aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku numëron 486 mijë ndjekës. Prej disa kohësh, ajo po përflitet se ka kryer një operacion plastik në gjoks.

Pak më parë, Tea ka publikuar në “Instastory” një video ku shfaqet e kuruar në çdo detaj, e vëmendjen e fansave e ka marrë pikërisht gjoksi i saj.

Me fustanin e çarë dhe dekoltenë e hapur, Tea Trifoni tregon

Në pamjet në fjalë, Trifoni mban veshur një fustan mbrëmjeje mjaft ekstravagant. Ai ka një të çarë të madhe që i ekspozon këmbët si dhe një dekolte mjaft të hapur që i nxjerr bukur gjoksin.

Gjithashtu ish-konkurrentja e reality show-t ka menduar edhe për make-up, ku duket se i ka besuar një profesionisti.

Me fustanin e çarë dhe dekoltenë e hapur, Tea Trifoni tregon

Me fustanin e çarë dhe dekoltenë e hapur, Tea Trifoni tregon

Me fustanin e çarë dhe dekoltenë e hapur, Tea Trifoni tregon