MODELJA E FAMSHME SHQIPTARE FESTON DITËLINDJEN/ Olti Curri e uron publikisht me… (FOTO) – AlpeGossip
MODELJA E FAMSHME SHQIPTARE FESTON DITËLINDJEN/ Olti Curri e uron publikisht me… (FOTO)

MODELJA E FAMSHME SHQIPTARE FESTON DITËLINDJEN/ Olti Curri e uron publikisht me… (FOTO)

Ashtu si të gjithë ne që nuk harrojmë ti urojmë njerëzit tanë të dashur kur kanë ditëlindjen edhe të famshmit e showbizz-it tashmë e kanë bërë si traditë që të urojnë njëri-tjetrin me postimet në Instagram.

Dhe ndoshta ju e kishit harruar paksa, por ditën e djeshme paska patur ditëlindjen një prej modeleve më të suksesshme shqiptare.

E kemi fjalën pikërisht për bukuroshen Emina Cunmulaj e cila ditën e djeshme ka mbushur plot 33 vite jetë.

Ka qenë blogeri Olti Curri i cili e ka uruar me një foto të postuar në Instastory duke shkruar: “Happy birthday, yll i bukur”.

Edhe 100 vite të lumtura Emina..