NA PASKA SHPËTUAR/ Julian Deda dhe reperi i famshëm shqiptar qenkan kushërinj (FOTO) – AlpeGossip
NA PASKA SHPËTUAR/ Julian Deda dhe reperi i famshëm shqiptar qenkan kushërinj (FOTO)

NA PASKA SHPËTUAR/ Julian Deda dhe reperi i famshëm shqiptar qenkan kushërinj (FOTO)

Aktori i njohur i humorit Julian Deda dhe reperi i famshëm Don Phenom qenkan kushërinj me njëri-tjetrin dhe ne na paska shpëtuar si informacion.

Lidhjen e tyre e ka bërë publike vetë aktori, përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ku shkruante: “Me kushon sonte në Duplex!”

Në foton e publikuar nga Juliani, shfaqej vetë ai, së bashku me Rashela Kolanecin dhe reperin Don Phenom.

Po të mos ishte për postimin e Julit, kushedi kur do e mësonim ne që ata kanë lidhje farefisnore me njëri-tjetrin.

Epo, sa të rrojmë do të mësojmë, thotë populli!