NORA POZON FOTON SEKSI/ Por sa kushton fustani i ngushtë që ka veshur – AlpeGossip
NORA POZON FOTON SEKSI/ Por sa kushton fustani i ngushtë që ka veshur

NORA POZON FOTON SEKSI/ Por sa kushton fustani i ngushtë që ka veshur

Një ditë tjetër, një dukje tjetër për Nora Istrefin!

Këngëtarja Nora Istrefi e ka bërë profilin e saj në Instagram një album me fotografi profesionale që realizon dhe i publikon thaujse çdo ditë.

Ajo njihet si këngëtarja më me stil e estradës sonë, e sot Nora ka publikuar edhe një fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë të Alessandra Rich, shkruan Gazeta Express.

 

 

Sipas faqes “What they wearin”, çmimi i këtij fustani është hiç më pak se 3.650 euro, ndërsa vathët e saj kushtojnë 465 euro.

Gjatë ditëve të kaluara Nora është shfaqur shumë tërheqëse në fotosesionin e inspiruar nga vitet e 90’ta, ku ka pozuar në veshje denim dhe një korset që i shfaqte për mrekulli trupin e tonifikuar./Gazeta Express/