GATI NUK E NJOHËM/ Reperja e njohur shqiptare ndryshon look dhe duket si tjetër njeri (FOTO) – AlpeGossip
GATI NUK E NJOHËM/ Reperja e njohur shqiptare ndryshon look dhe duket si tjetër njeri (FOTO)

GATI NUK E NJOHËM/ Reperja e njohur shqiptare ndryshon look dhe duket si tjetër njeri (FOTO)

Që në fillimet e saj në muzikë Baby G e kemi parë si një vajzë seksi me flokët bjondë.

Por duket se sot ajo ka vendosur të na surprizojë të gjithëve duke ndryshuar komplet pamje. Në postimet e saj të fundit reperja ka zbuluar se është kthyer në një kokëkuqe seksi.

Por nuk ka mjaftuar vetëm ndryshimi i ngjyrës pasi ajo dhe i ka prerë flokët deri në gjatësinë e supeve.

Pavarësisht se ishim mësuar ta shihnim bjonde, mund të themi se Baby G duket për mrekulli edhe me flokë të kuqe dhe na pëlqen tej mase.