Andrra Destani është një ‘kukull’, por shihni si duket motra e saj (FOTO) – AlpeGossip
Andrra Destani është një ‘kukull’, por shihni si duket motra e saj (FOTO)

Andrra Destani është një ‘kukull’, por shihni si duket motra e saj (FOTO)

Andrra Destani është një nga femrat ë të bukura shqiptare dhe bashkëshortja e një prej këngëtarëve më të dashur të publikut shqiptar, Sinan Hoxha.
Ata gjithmonë kanë reflektuar pozitivitet sa herë dalin në publik.

Andrra është modele dhe tashmë i është kthyer jetës së saj aktive, pas një periudhe dedikimi për përkujdesjen e djalit të saj Ansit.

Por a e kini parë motrën e saj. Arlinda është motra e vogël e Andrrës dhe po është po aq e bukur sa ajo.

Vetë Andrra ka postuar një foto në Instastory të së motrës, ku e uron për ditëlindjen dhe na prezanton me të. Dy motrat kanë shumë ngjashmëri me njëra-tjetrën.