Këngëtarja shqiptare tregon tatuazhin në të pasme, e gjeni dot çfarë shkruhet? – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare tregon tatuazhin në të pasme, e gjeni dot çfarë shkruhet?

Këngëtarja shqiptare tregon tatuazhin në të pasme, e gjeni dot çfarë shkruhet?

Këngëtarja e hitit “Shlif”, Morena Taraku komentohet shumë për jetën e saj luksoze, veshjet e shtrenjta, udhëtimet në parajsat turistike dhe është ndër më të ndjekurat në Instagram.

Pikërisht aty Morena është shumë aktive ku poston shpesh foto e video.

Në një prej fotove që këngëtarja ka postuar tregon nga palestra tatuazhin poshtë të pasmeve.

Është paksa e vështirë të dallohet çfarë shkruhet, por duhet thënë se Morena është adhuruese e tatuazheve dhe ka shumë të tilla në trup.

Së fundmi ajo ka bërë edhe një të ri në qafë ku shkruan: “Fantazi vs realitet”.