Si nata me ditën, dalin fotot e Marina Farës para operacioneve PLASTIKE (FOTO) – AlpeGossip
Si nata me ditën, dalin fotot e Marina Farës para operacioneve PLASTIKE (FOTO)

Si nata me ditën, dalin fotot e Marina Farës para operacioneve PLASTIKE (FOTO)

Vajza e Eli Farës, Marina është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe media për shkak se provokon shumë me fotografitë dhe gjithashtu edhe jetën private.

Bukuroshja shpeshherë është përfolur për ndërhyrje estetike në fytyrë dhe krahasuar me këtë foto , rezulton e vërtetë.

Marina duket me një pamje shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim dhe duhet thënë që në këtë foto ngjason shumë me mamanë e saj, Elin.