TË DYJA BLOGGERE/ Nuk do ta besoni se sa kushton aksesori që “fiksoi” Lorin dhe Arminën! (FOTO) – AlpeGossip
TË DYJA BLOGGERE/ Nuk do ta besoni se sa kushton aksesori që “fiksoi” Lorin dhe Arminën! (FOTO)

TË DYJA BLOGGERE/ Nuk do ta besoni se sa kushton aksesori që “fiksoi” Lorin dhe Arminën! (FOTO)

Lori Hoxha dhe Armina Mevlani njihen si dy nga vajzat më fashioniste shqiptare. Nëse hapim profilet e tyre të Instagramit do të gjejmë veshje nga më të bukurat.

Këtë herë, Lori postoi një foto ku duket tepër moderne e veshur me të zeza teksa çanta e saj rozë dhe rrethi i kokës Prada tërheqin të gjithë vëmendjen.

Përveç komenteve që e komplimentojnë për pamjen e saj, vëmendjen na e tërheq dhe ajo çka Armina i ka shkruar Lorit.

Armina i thotë: Kam të njejtin rrip koke si i yti! Po definitivisht do bjonde.

Me këtë koment ajo i lë Lorit të kuptojë se ky aksesor i shkon shumë.

Gjithashtu, mesa duket vajzat tona moderne janë ndjekëse të trendeve të fundit dhe gjithashtu të markave luksoze pasi na lini t’iu themi, ky aksesor nuk kushton asgjë më tepër se 240$.

Jo pak për një funksion kaq të thjeshtë… /AlpeGossip.al