Ky Ledioni të gjithë i paska INAT! Ja çfarë thotë për Ardit Gjebrean (VIDEO) – AlpeGossip
Ky Ledioni të gjithë i paska INAT! Ja çfarë thotë për Ardit Gjebrean (VIDEO)

Ky Ledioni të gjithë i paska INAT! Ja çfarë thotë për Ardit Gjebrean (VIDEO)

Ledion Liço është një ndër moderatorët më të talentuar në televizionet shqiptare. Figura e tij ka një peshë shumë të madhe në “Top Channel” aty ku i janë besuar formate shumë të rëndësishme.

Por a e ka inat Ledion Liço Ardit Gjebrean?!

Gjatë një interviste me Klevis Begën, ndryshe Kastro Zizo në Thurje, Liço ka dhënë një deklaratë kontradiktore dhe të paqartë, nëse e ka apo nuk e ka inat Gjebrean.

“Nuk e kam inat. Por nuk mund t’i them atij je njëshi i medias shqiptare…”- tha Ledioni ashtu siç mund t’a shikoni në videon e bashkëngjitur lajmit.