“E TËRBOVE JUGUN”/ Antonela e “Për’puthen” publikon pozat provokuese me rroba banje – AlpeGossip
“E TËRBOVE JUGUN”/ Antonela e “Për’puthen” publikon pozat provokuese me rroba banje

“E TËRBOVE JUGUN”/ Antonela e “Për’puthen” publikon pozat provokuese me rroba banje

Antonela Berisha është një ndër ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të ndjekura në rrjetet sociale. Profili i saj në “Instagram”  është i mbushur me foto nga programi i dashurisë apo emisioni ku ishte moderatore, “Top Arena”.

Por tani që është me pushime dhe ndodhet në plazh, sigurisht që nuk mund të mungonin pozat me rroba banje. Një ditë më parë, bukuroshja nga Shkodra ka ndarë me ndjekësit disa foto ku shfaqet me bikini të zeza, e duket në formë shumë të mir

“E tërbove jugun”/ Ish-konkurrentja e

Fansat e saj i kanë pëlqyer pozat dhe i kanë bërë komplimente të ndryshme. Madje një i shkruan se “e tërboi jugun”.

Por nuk kanë munguar as komentet ofenduese të tipit: “Na e shpife Instagramin, katunarja”.

“E tërbove jugun”/ Ish-konkurrentja e

“E tërbove jugun”/ Ish-konkurrentja e