PUTHJA E LUIZIT DHE KIARËS/ Këngëtarja e njohur kërkon që Shën Valentini të festohet me 1 shkurt – AlpeGossip
PUTHJA E LUIZIT DHE KIARËS/ Këngëtarja e njohur kërkon që Shën Valentini të festohet me 1 shkurt

PUTHJA E LUIZIT DHE KIARËS/ Këngëtarja e njohur kërkon që Shën Valentini të festohet me 1 shkurt

Puthja e shumëpritur mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos është komentuar shumë në rrjetet sociale. Madje edhe personazhet e njohur kanë postuar foto të çiftit në “Instastory”-t e tyre.

Një ndër to është edhe këngëtarja Ziamina Vasjari, e cila është një mbështetëse e tyre.

Së fundmi këngëtarja ka postuar në “Instatory” një tabelë, ku janë të rreshtuara të gjitha ditët e festave kombëtare dhe data 1 Shkurt shumë prej fansave të Kiarës dhe Luizit e kërkojnë t’i bashkohet festave të tjera dhe të quhet “Puthja Luiz-Kiara”.

Puthja e Luizit dhe Kiarës të bëhet festë zyrtare?

Duket se Zaimina është shumë dakord me këtë dhe ka shkruar: Unë them 14 Shkurtin ta festojmë në 1 Shkurt.