Përse i fshiu Elvana Gjata fotot e ditëlindjes? Nuk i ka pëlqyer vetja apo… (FOTO) – AlpeGossip
Përse i fshiu Elvana Gjata fotot e ditëlindjes? Nuk i ka pëlqyer vetja apo… (FOTO)

Përse i fshiu Elvana Gjata fotot e ditëlindjes? Nuk i ka pëlqyer vetja apo… (FOTO)

Këngëtarja Elvana Gjata organizoi një koncert recital me rastin e ditëlindjes më 3 shkurt.

Ajo ftoi miqtë më të afërt dhe bashkëpunëtorë në koncert, ndërsa një ditë më pas publikoi fotografitë me të ftuarit specialë.

Por mesa duket Elvana është penduar për postimin e atyre fotove në rrjetet sociale, pasi ajo ka fshirë të gjitha fotografitë në “Instagram” që kishte me të ftuarit. Nuk i ka pëlqyer vetja apo është mërzitur me ndonjë të pranishëm?!